ERZ-VA7V680
PanasonicPanasonic
ERZ-VA7V680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-VA7V680
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 500A DISC 7MM
Ngā Rauemi: ERZ-VA7V680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-VA7V680
Tau Wae ERZ-VA7V680 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 500A DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 787049 pcs Pepa Raraunga ERZ-VA7V680.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61V
Varistor Voltage (Max) 75V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa ERZ-VA7V680TB
ERZ-VA7V680TB-ND
ERZVA7V680
P123663TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 4.1J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 11500pF @ 1kHz