ERZ-VA5D201
PanasonicPanasonic
ERZ-VA5D201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-VA5D201
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ERZ-VA5D201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-VA5D201
Tau Wae ERZ-VA5D201 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 200V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 565964 pcs Pepa Raraunga ERZ-VA5D201.pdf
Varistor Voltage (Typ) 200V Varistor Voltage (Min) 185V
Varistor Voltage (Max) 225V Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa ERZVA5D201
Q4255018
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 8.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 200V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm I teie nei - Te tere 800A
Capacitance @ Frequency 1700pF @ 1kHz