ERZ-V05D151
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V05D151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ERZ-V05D151.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V05D151
Tau Wae ERZ-V05D151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 657130 pcs Pepa Raraunga ERZ-V05D151.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa ERZV05D151
P7242
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 125V
Maximum AC Volts 95V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 6.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 150V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm I teie nei - Te tere 800A
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1kHz