ERZ-V05D101
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V05D101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 800A DISC 5MM
Ngā Rauemi: ERZ-V05D101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V05D101
Tau Wae ERZ-V05D101 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 800A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 683647 pcs Pepa Raraunga ERZ-V05D101.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Ētahi Ingoa ERZV05D101
P7240
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 85V
Maximum AC Volts 60V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 4.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm I teie nei - Te tere 800A
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1kHz