ERZ-E14A511
PanasonicPanasonic
ERZ-E14A511 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E14A511
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 10KA DISC 16.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E14A511.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E14A511
Tau Wae ERZ-E14A511 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 10KA DISC 16.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172155 pcs Pepa Raraunga ERZ-E14A511.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 16.5mm
Ētahi Ingoa ERZE14A511
P15591
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 410V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 382J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1kHz