ERZ-E14A331
PanasonicPanasonic
ERZ-E14A331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E14A331
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 330V 10KA DISC 16.5MM
Ngā Rauemi: ERZ-E14A331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E14A331
Tau Wae ERZ-E14A331 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 330V 10KA DISC 16.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236502 pcs Pepa Raraunga ERZ-E14A331.pdf
Varistor Voltage (Typ) 330V Varistor Voltage (Min) 297V
Varistor Voltage (Max) 363V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 16.5mm
Ētahi Ingoa ERZE14A331
P15595
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 270V
Maximum AC Volts 210V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 228J
Whakaahuatanga Taipitopito 330V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16.5mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 900pF @ 1kHz