ERZ-E11B821CS
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11B821CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11B821CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11B821CS
Tau Wae ERZ-E11B821CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333128 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11B821CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 820V Varistor Voltage (Min) 738V
Varistor Voltage (Max) 902V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZE11B821CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 670V
Maximum AC Volts 510V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 235J
Whakaahuatanga Taipitopito 820V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 260pF @ 1kHz