ERZ-E11B471CS
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11B471CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11B471CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11B471CS
Tau Wae ERZ-E11B471CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 6KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 458213 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11B471CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11B471CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 175J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 360pF @ 1kHz