ERZ-E11A391CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A391CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A391CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A391CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A391CS
Tau Wae ERZ-E11A391CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 459559 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A391CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11A391CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 320V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 450pF @ 1kHz