ERZ-E11A361CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A361CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A361CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A361CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A361CS
Tau Wae ERZ-E11A361CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380532 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A361CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11A361CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 130J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 480pF @ 1kHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERZ-E11A361
ERZ-E11A361
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 6KA DISC 13MM