ERZ-E11A102CS
PanasonicPanasonic
ERZ-E11A102CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E11A102CS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 5KA DISC 13MM
Ngā Rauemi: ERZ-E11A102CS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E11A102CS
Tau Wae ERZ-E11A102CS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 5KA DISC 13MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 330340 pcs Pepa Raraunga ERZ-E11A102CS.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 13mm
Ētahi Ingoa ERZE11A102CS Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 280J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 220pF @ 1kHz