ERZ-E10F911
PanasonicPanasonic
ERZ-E10F911 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-E10F911
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 4.5KA DISC 12.50MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-E10F911.pdf2.ERZ-E10F911.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-E10F911
Tau Wae ERZ-E10F911 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 4.5KA DISC 12.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395775 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-E10F911.pdf2.ERZ-E10F911.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa ZNR®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 12.50mm
Ētahi Ingoa ERZE10F911 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 168J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 220pF @ 1kHz