ERX-5SJR68
PanasonicPanasonic
ERX-5SJR68 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERX-5SJR68
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.68 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERX-5SJR68.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERX-5SJR68
Tau Wae ERX-5SJR68 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.68 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210702 pcs Pepa Raraunga ERX-5SJR68.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.945" L (8.00mm x 24.00mm)
Raupapa ERX Tuhinga 680 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERX5SJR68
Q5006484
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film