ERX-3SJR82A
ERX-3SJR82A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 0.82 OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 686292 pcs
Tikiake: ERX-3SJR82A.pdf
RFQ
ERX-3SJR75
ERX-3SJR75
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 0.75 OHM 3W 5% AXIAL