ERT-J0EA151J
PanasonicPanasonic
ERT-J0EA151J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERT-J0EA151J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402
Ngā Rauemi: 1.ERT-J0EA151J.pdf2.ERT-J0EA151J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERT-J0EA151J
Tau Wae ERT-J0EA151J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 150OHM 2800K 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 974121 pcs Pepa Raraunga 1.ERT-J0EA151J.pdf2.ERT-J0EA151J.pdf
Raupapa ERT-J Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 150
Te Tangata Tangata ±5% Mana - Max 66mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa P10563CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Length - Wire Wire -
B25 / 85 2750K B25 / 75 -
B25 / 50 2800K B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±3%