ERT-D3FHL402S
PanasonicPanasonic
ERT-D3FHL402S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERT-D3FHL402S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K DISC
Ngā Rauemi: ERT-D3FHL402S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERT-D3FHL402S
Tau Wae ERT-D3FHL402S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5902 pcs Pepa Raraunga ERT-D3FHL402S.pdf
Raupapa ERT-D Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 4k
Te Tangata Tangata ±15% Mana - Max 600mW
Packaging Bulk Paa / Case Disc, 7.5mm
Ētahi Ingoa ERTD3FHL402S
PNT136
Tae Mahi -30°C ~ 60°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire 1.18" (30.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 4k Disc, 7.5mm B25 / 85 -