ERJ-M1WSJ16MU
PanasonicPanasonic
ERJ-M1WSJ16MU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-M1WSJ16MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.016 OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: ERJ-M1WSJ16MU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-M1WSJ16MU
Tau Wae ERJ-M1WSJ16MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.016 OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 266868 pcs Pepa Raraunga ERJ-M1WSJ16MU.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 16 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa ERJM1WSJ16MU
P16TTR
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 16 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element