ERJ-M1WSJ15MU
PanasonicPanasonic
ERJ-M1WSJ15MU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-M1WSJ15MU
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: ERJ-M1WSJ15MU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-M1WSJ15MU
Tau Wae ERJ-M1WSJ15MU Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 231547 pcs Pepa Raraunga ERJ-M1WSJ15MU.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa ERJM1WSJ15MU
P15TTR
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Element Te hanganga Metal Element