ERJ-3LWJR005V
PanasonicPanasonic
ERJ-3LWJR005V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3LWJR005V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 1/4W 0603
Ngā Rauemi: ERJ-3LWJR005V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3LWJR005V
Tau Wae ERJ-3LWJR005V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 1/4W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1540010 pcs Pepa Raraunga ERJ-3LWJR005V.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ +700ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJ3LWJR005V
P19189TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film