ERJ-3LWFR005V
PanasonicPanasonic
ERJ-3LWFR005V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-3LWFR005V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 1% 1/4W 0603
Ngā Rauemi: ERJ-3LWFR005V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-3LWFR005V
Tau Wae ERJ-3LWFR005V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 1% 1/4W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1110015 pcs Pepa Raraunga ERJ-3LWFR005V.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +700ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERJ3LWFR005V
P19182TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film