ERJ-2BWJR062X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR062X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2BWJR062X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0402
Ngā Rauemi: ERJ-2BWJR062X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2BWJR062X
Tau Wae ERJ-2BWJR062X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.062 OHM 5% 1/4W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471085 pcs Pepa Raraunga ERJ-2BWJR062X.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 62 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)