ERJ-2BWJR047X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BWJR047X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERJ-2BWJR047X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 0.047 OHM 5% 1/4W 0402
Ngā Rauemi: ERJ-2BWJR047X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERJ-2BWJR047X
Tau Wae ERJ-2BWJR047X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 0.047 OHM 5% 1/4W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 709753 pcs Pepa Raraunga ERJ-2BWJR047X.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ERJ Tuhinga 47 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)