ERG-3SJ163A
ERG-3SJ163A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 16K OHM 3W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 654385 pcs
Tikiake: ERG-3SJ163A.pdf
RFQ
ERG-3SJ181
ERG-3SJ181
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 180 OHM 3W 5% AXIAL