ERG-3SJ160V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-3SJ160V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-3SJ160V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 16 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-3SJ160V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-3SJ160V
Tau Wae ERG-3SJ160V Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES 16 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 452171 pcs Pepa Raraunga ERG-3SJ160V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±300ppm/°C
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Raupapa ERG
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa P16W-3CT Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga ERG-3SJ160V Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 16 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 16 OHM 3W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Oxide Film