ERG-2SJ182A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ182A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ182A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 1.8K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ182A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ182A
Tau Wae ERG-2SJ182A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 1.8K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1657679 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ182A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG2SJ182A
P1.8KW-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ181A
ERG-2SJ181A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 180 OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1678939 pcs
Tikiake: ERG-2SJ181A.pdf
RFQ
ERG-2SJ183
ERG-2SJ183
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 18K OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1560217 pcs
Tikiake: ERG-2SJ183.pdf
RFQ
ERG-2SJ182
ERG-2SJ182