ERG-2SJ180A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-2SJ180A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ180A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 18 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ180A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ180A
Tau Wae ERG-2SJ180A Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES 18 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1937005 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ180A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±350ppm/°C
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Raupapa ERG
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa ERG2SJ180A
P18W-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga ERG-2SJ180A Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 18 Ohm ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 18 OHM 2W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Oxide Film