ERG-2SJ122A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ122A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ122A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ122A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ122A
Tau Wae ERG-2SJ122A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1691459 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ122A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 1.2 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa EPM 00021002
ERG2SJ122A
P1.2KW-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-2SJ120A
ERG-2SJ120A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 12 OHM 2W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1619569 pcs
Tikiake: ERG-2SJ120A.pdf
RFQ
ERG-2SJ122
ERG-2SJ122
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 2W 5% AXIAL