ERG-2SJ120A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ120A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-2SJ120A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 12 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-2SJ120A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-2SJ120A
Tau Wae ERG-2SJ120A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 12 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1619569 pcs Pepa Raraunga ERG-2SJ120A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 12 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG2SJ120A
P12W-2TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film