| Tau Wae | ERG-1SJ132 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1955706 pcs | Pepa Raraunga | ERG-1SJ132.pdf |
| Te manawanui | ±5% | Te Tae Tema | ±350ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | Axial | Rahi / Rahi | 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) |
| Raupapa | ERG | Tuhinga | 1.3 kOhms |
| Mana (Watts) | 1W | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | ERG1SJ132 P1.3KW-1 P1.3KW-1BK |
| Tae Mahi | -55°C ~ 235°C | Tuhinga o mua | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 16 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Flame Proof, Safety | Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 1.3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film | Te hanganga | Metal Oxide Film |