ERG-1SJ130A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ130A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERG-1SJ130A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES 13 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: ERG-1SJ130A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERG-1SJ130A
Tau Wae ERG-1SJ130A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2005131 pcs Pepa Raraunga ERG-1SJ130A.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Raupapa ERG Tuhinga 13 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ERG1SJ130A
P13W-1TR
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 13 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ERG-1SJ132
ERG-1SJ132
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 1.3K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1955706 pcs
Tikiake: ERG-1SJ132.pdf
RFQ
ERG-1SJ122A
ERG-1SJ122A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 2242635 pcs
Tikiake: ERG-1SJ122A.pdf
RFQ
ERG-1SJ130
ERG-1SJ130
Whakaahuatanga: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL