ERB-RG0R50V
PanasonicPanasonic
ERB-RG0R50V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-RG0R50V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206
Ngā Rauemi: 1.ERB-RG0R50V.pdf2.ERB-RG0R50V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-RG0R50V
Tau Wae ERB-RG0R50V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222532 pcs Pepa Raraunga 1.ERB-RG0R50V.pdf2.ERB-RG0R50V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W x 0.026" H (3.20mm x 1.60mm x 0.65mm)
Raupapa ERB-RG Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa P16735DKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A