ERB-RE2R50V
PanasonicPanasonic
ERB-RE2R50V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERB-RE2R50V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Ngā Rauemi: 1.ERB-RE2R50V.pdf2.ERB-RE2R50V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERB-RE2R50V
Tau Wae ERB-RE2R50V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342555 pcs Pepa Raraunga 1.ERB-RE2R50V.pdf2.ERB-RE2R50V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
Raupapa ERB-RE Wā Whakautu Fast
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa P15119DKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.04 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga cUL, UL