ERA-3EED2052V
Hua Hua
Tau Wae: ERA-3EED2052V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 20.5KOHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-3EED2052V
Tau Wae ERA-3EED2052V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4696522 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERA-3E Tuhinga 20.5 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 6979215T
ERA3EED2052V
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film