ERA-3EED1581V
PanasonicPanasonic
ERA-3EED1581V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERA-3EED1581V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.58KOHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: ERA-3EED1581V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERA-3EED1581V
Tau Wae ERA-3EED1581V Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4756098 pcs Pepa Raraunga ERA-3EED1581V.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa ERA-3E Tuhinga 1.58 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ERA3EED1581V
Q6979215Z
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.58 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film