ELT-5KT101LA
PanasonicPanasonic
ELT-5KT101LA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-5KT101LA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 190MA 4.3 OHM
Ngā Rauemi: ELT-5KT101LA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-5KT101LA
Tau Wae ELT-5KT101LA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 190MA 4.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 78886 pcs Pepa Raraunga ELT-5KT101LA.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5KT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELT-5KT101L
ELT5KT101L
ELT5KT101LA
PCD1565TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 4.3 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Whakatauranga onamata 190mA