ELT-5KT100MC
PanasonicPanasonic
ELT-5KT100MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELT-5KT100MC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM
Ngā Rauemi: ELT-5KT100MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELT-5KT100MC
Tau Wae ELT-5KT100MC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162947 pcs Pepa Raraunga ELT-5KT100MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5KT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELT5KT100MC
PCD2027TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 360 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Whakatauranga onamata 680mA