ELL-ATV470M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-ATV470M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 1.55A 94 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-ATV470M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-ATV470M
Tau Wae ELL-ATV470M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 1.55A 94 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86244 pcs Pepa Raraunga ELL-ATV470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1756CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 94 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 94 mOhm Whakatauranga onamata 1.55A