ELL-ATV391M
PanasonicPanasonic
ELL-ATV391M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-ATV391M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 390UH 520MA 690 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-ATV391M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-ATV391M
Tau Wae ELL-ATV391M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 390UH 520MA 690 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101320 pcs Pepa Raraunga ELL-ATV391M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa V
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELLATV391M
PCD1767TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 390µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 690 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 690 mOhm
Whakatauranga onamata 520mA I teie nei - Maama -