ELL-6SH180M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH180M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6SH180M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 1A 130 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6SH180M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6SH180M
Tau Wae ELL-6SH180M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 1A 130 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169997 pcs Pepa Raraunga ELL-6SH180M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL6SH180M
PCD1373TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 18µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Wirewound Inductor 1A 130 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Whakatauranga onamata 1A