ELL-6SH120M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH120M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6SH120M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 1.2A 71 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6SH120M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6SH120M
Tau Wae ELL-6SH120M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 1.2A 71 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111505 pcs Pepa Raraunga ELL-6SH120M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa H
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1371DKR Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 71 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 71 mOhm Whakatauranga onamata 1.2A