ELL-6PM1R0N
PanasonicPanasonic
ELL-6PM1R0N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PM1R0N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.7A 16 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-6PM1R0N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PM1R0N
Tau Wae ELL-6PM1R0N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.7A 16 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5295 pcs Pepa Raraunga ELL-6PM1R0N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL6PM1R0N
PCD1693TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 16 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 16 mOhm
Whakatauranga onamata 2.7A I teie nei - Maama -