ELL-6PM120M
PanasonicPanasonic
ELL-6PM120M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-6PM120M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 950MA 110 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-6PM120M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-6PM120M
Tau Wae ELL-6PM120M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 950MA 110 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84583 pcs Pepa Raraunga ELL-6PM120M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD1705CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 110 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm
Whakatauranga onamata 950mA I teie nei - Maama -