ELL-5PM3R0N
PanasonicPanasonic
ELL-5PM3R0N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-5PM3R0N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3UH 1.8A 36 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-5PM3R0N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-5PM3R0N
Tau Wae ELL-5PM3R0N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 3UH 1.8A 36 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5974 pcs Pepa Raraunga ELL-5PM3R0N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL5PM3R0N
PCD2089TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 3µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 3µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 36 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 36 mOhm
Whakatauranga onamata 1.8A I teie nei - Maama -