ELL-5PM1R8N
PanasonicPanasonic
ELL-5PM1R8N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-5PM1R8N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 2.3A 27 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-5PM1R8N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-5PM1R8N
Tau Wae ELL-5PM1R8N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 2.3A 27 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4079 pcs Pepa Raraunga ELL-5PM1R8N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL5PM1R8N
PCD2087TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.3A 27 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm
Whakatauranga onamata 2.3A I teie nei - Maama -