ELL-4GG1R8N
PanasonicPanasonic
ELL-4GG1R8N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-4GG1R8N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 1.55A 71 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-4GG1R8N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-4GG1R8N
Tau Wae ELL-4GG1R8N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 1.55A 71 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327676 pcs Pepa Raraunga ELL-4GG1R8N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL4GG1R8N
PCD2198TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 71 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 71 mOhm Whakatauranga onamata 1.55A
I teie nei - Maama 1.9A