ELL-4FG6R8NA
PanasonicPanasonic
ELL-4FG6R8NA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-4FG6R8NA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 860MA 220 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-4FG6R8NA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-4FG6R8NA
Tau Wae ELL-4FG6R8NA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 860MA 220 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180151 pcs Pepa Raraunga ELL-4FG6R8NA.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa G
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2191CT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 860mA 220 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Whakatauranga onamata 860mA
I teie nei - Maama 800mA