ELJ-SA560KF
PanasonicPanasonic
ELJ-SA560KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-SA560KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 7MA 4.5 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-SA560KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-SA560KF
Tau Wae ELJ-SA560KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 7MA 4.5 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4998 pcs Pepa Raraunga ELJ-SA560KF.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SA
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa ELJSA560KF
PCD1106TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Shielded Inductor 7mA 4.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 7mA I teie nei - Maama -