ELJ-SA390KF
PanasonicPanasonic
ELJ-SA390KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-SA390KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 9MA 3.8 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-SA390KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-SA390KF
Tau Wae ELJ-SA390KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 9MA 3.8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243923 pcs Pepa Raraunga ELJ-SA390KF.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SA
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 5MHz