ELJ-RE39NJF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE39NJF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE39NJF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RE39NJF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE39NJF2
Tau Wae ELJ-RE39NJF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4068 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE39NJF2.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 11 @ 100MHz