ELJ-RE39NGF2
PanasonicPanasonic
ELJ-RE39NGF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-RE39NGF2
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: ELJ-RE39NGF2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-RE39NGF2
Tau Wae ELJ-RE39NGF2 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 39NH 300MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5214 pcs Pepa Raraunga ELJ-RE39NGF2.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa RE
Ratonga - Q @ Freq 11 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa ELJRE39NGF2
PCD1301TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz Inangarangi 39nH
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.8GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 39nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 800 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -